Katalog

Пн-Пт: з 9.00 до 17.00

Відправлення товару здійснюється по ЧЕТВЕРГАМ після оплати.

+38 (067)-507-74-91 

Замовити зворотній дзвінок

Арт.311 Плінтус 60мм дуб альпійський, шт

Арт.: 1 006 241 56

70.00 грн

В наявності

Пластиковий плінтус з кабель каналом PREMIUM DECOR підкреслює стиль інтер'єру Вашого приміщення та підлогового покриття, надає підлозі завершеного вигляду та служить сполучним елементом інтер'єру між підлогою та стіною. Плінтус робить підлогове покриття оформленим і завдяки м'яким краям оберігає підлогу від впливу вологи та забруднень, а також візуально згладжує нерівності стін та підлоги.

Плінтус PREMIUM DECOR складається з двох частин - базової планки та маскуючого елемента (кабельного каналу). Така конструкція дозволяє приховати кабелі, що йдуть вздовж стін, а також місця кріплення плінтуса до стіни. М'який край плінтуса забезпечує повне прилягання до стіни та підлоги, не пропускаючи пил та вологу, та приховати дрібні нерівності стін та підлогових покриттів, дозволяючи уникнути утворення щілин та деформацій.

Відмінна імітація структури дозволяють використовувати плінтус PREMIUM DECOR з такими покриттями, як - ламінат, паркетна дошка, натуральний паркет, керамічна плитка, лінолеум.

Перевага плінтуса PREMIUM DECOR в тому, що для отримання доступу до проводки немає необхідності знімати плінтус повністю, достатньо зняти елемент, що маскує. Після закінчення монтажу плінтуса всі кріплення ховаються під маскувальною планкою кабель-каналу. Кабель-канал, що легко відкривається, дозволяє зручно і просто сховати будь-яку проводку, вже після монтажу.

Основні переваги пластикового плінтуса з кабель-каналом PREMIUM DECOR:

ідеально поєднується з ламінатом, паркетом, лінолеумом, килимовими покриттями;
швидкий та простий монтаж плінтуса;
стійкість до механічних впливів та стирання;
100% вологостійкість;
приховує нерівності стін та підлоги;
простота та легкість прокладання електропроводки.

Характеристики плінтуса:

Висота: 60 мм.
Ширина: 23 мм.
Довжина: 2500 мм.
В упаковці: 40 шт.

Загрузка...