Katalog

Пн-Пт: з 9.00 до 17.00

Відправлення товару здійснюється по ЧЕТВЕРГАМ після оплати.

+38 (067)-507-74-91 

Замовити зворотній дзвінок

Про нас

ОМіС

Компанія «ОМіС» є одним з найбільших українських виробників та імпортерів оздоблювальних та будівельних матеріалів.

Ми виробляємо широкий асортимент продукції для будівельних, оздоблювальних робіт як для великих промислових об'єктів, так і для невеликого домашнього ремонту. Всі виробничі ділянки нашої компанії оснащені сучасним обладнанням і працюють висококваліфіковані співробітники.

Весь асортимент наших товарів проходить перевірку контролю якості досвідченими технологами та співробітниками ВТК. За 16 років від дня створення компанії у нас сформувався сильний робочий колектив із професійних фахівців.

Компанія «ОМіС» – один із перших виробників в Україні стінових панелей МДФ. Наше виробництво сертифіковане за стандартом ISO 9001.

 

Наш девіз: «Якщо ти сьогодні не зробив крок уперед, то відступив на два назад»

Наше кредо: «Поважай і цінуй свого партнера так, як хочеш, щоб поважали тебе»

 

Чому ТМ «ОМіС»:

 1. Ми є вітчизняним виробником. Стабільна робота із 2001 року. Для нас важливим є кожен наш партнер, індивідуальний підхід наших менеджерів дозволить провести покупку матеріалів в атмосфері комфорту та розуміння Ваших вимог.
 2. Конструктивний підхід до ціноутворення. Будучи виробником, Ви можете повністю довіритись нам у питанні вартості нашої продукції.
 3. Величезні виробничі та складські приміщення. Ми тримаємо широкий асортимент на складі, що дає можливість в короткі терміни відвантажити товар покупцю.
 4. Ми працюємо у всіх каналах збуту, що дозволяє швидко та якісно здійснювати поставки по всій Україні та за кордон. Ми намагаємось оточити кожного нашого клієнта турботою. Логістами компанії здійснюється доставка обраного товару на вказану Вами адресу. Здійснюємо поставки у всі регіони України транспортом компанії або вказаним Вами перевізником.
 5. Не припиняємо вчитися та розвиватися:
  • Розвиваємо нові виробничі потужності
  • Розширюємо асортимент продукції
  • Знаходимо нових партнерів
  • Удосконалюємо інфраструктуру для якіснішого обслуговування наших партнерів

 

Компанія «ОМіС» – увага та комфорт кожному партнеру!


Загрузка...